Värsked tööpakkumised

MIG/ MAG koostaja-keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192457

Tööpakkumise number

192457

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide koostamis- ja keevitustöö tehases Soomes Keraval.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil peab olema:
- MIG/MAG keevituse ja konstruktsioonide koostamis 3-5 aastane töökogemus metallkonstruktsioone valmistavas tehases
- väga hea keevitus- ja koostejooniste lugemis oskus
- HEA SOOME KEELE OSKUS

Kasuks tuleb:
- Soome iskukoodi ja maksu kaardi olemasolu
- turvalisus- ja tuletöökaardi olemasolu
- kehtivate keevitus sertifikaatide omamine
- oma korteri omamine Keraval , Vantal vöi Helsingis
- isikliku auto kasutamis vöimalus

Lepingut Soome firmas ja koos sellega köikki hyvitisi ja palkka Soome kollektiivlepingu järgi. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV-s kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalide paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.
LISADA KINDLASTI SERTIFIKAATIDE KOOPIAD

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
10. märts 2010
Brutopalk:
Alates 10 kuni 11 EUR tunnis

Barona Eesti OÜ osutab personaliteenuseid alates 2003. aastast ja on Barona Oy tütarettevõte. Barona Oy on asutatud 1999.a. ja on hetkel Soome kõige kiiremini kasvav personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Barona tegevusaladeks on logistika-, tööstus-, ehitus-, hooldus-, kinnisvara-, büroo- ja IT-teenused. Barona Oy tütarettevõte Forenom korraldab Soomes meie töötajatele töökoha lähedal sobiva elamispinna. Sarnaseid teenuseid saame pakkuda ka Eestis. Meie missiooniks on olla Eesti kvaliteetseimate personaliteenuste pakkuja.