2023-08-23 14:48:55

MIG MAG keevitaja-koostaja / MIG MAG сварщик-сборщик

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on

detailide MIG MAG keevitamine ja koostamine vastavalt joonistele

Tööaeg: Töö toimub kahes vahetuses 6:30-15:00, 14:30-23:00.

Ваша основная работа

сварка MIG MAG и сборка деталей в соответствии с чертежами

Посменная работа: Работа проходит в две смены с 6:30 до 15:00, с 14:30 до 23:00.

Ootused kandidaadile

Nõudmised töökohale

  • konstruktsioonide keevitamise ja koostamise kogemus vähemalt 3 aastat
  • sertifikaat protsessile 135
  • jooniste lugemise oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Требования к работе

  • опыт работы сварщиком-сборщиком не менее 3 лет
  • знание процесса сварки 135
  • умение читать чертежи
  • знание русского языка

Ettevõte pakub

Pakume

  • töötasu kokkuleppel, vastavalt kandidaadi oskustele, sh proovitöö
  • soodsat lõunasööki töökohal
  • koolitusi ja sporditoetust
  • tasustatud tööst vabu päevi
  • 13. palka

Предлагаем

  • заработная плата по договоренности, в соответствии с навыками кандидата, включая испытательный срок
  • обед на работе по выгодной цене
  • обучение и компенсация на занятия спортом
  • оплачиваемые выходные дни
  • 13. зарплата