Värsked tööpakkumised

MIG/ MAG HST JA RST keevitaja-koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 227202

Tööpakkumise number

227202

Töö kirjeldus

Vajame nelja soome keeles suhtlevat MIG/MAG roostevabade ja happekindlate roostevabade teraskonstruktsioonide keevitajaid-koostajaid masinaehitus- ja metalkonstruktsioone valmistavatesse tehasesse Kotkas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab:
- omama 3-30mm paksuste RST JA HST teraste MIG/MAG keevituse ja koostamise 3-5 aastast töökogemust metallkonstruktsioone valmistavas tehases
- omama Euriosertifikaati Mig/Mag keevitusele RST ja/vöiI HST lehtterastele
- oskama väga hästi lugeda keevitus- ja koostejooniseid
- HÄSTI OSKAMA SOOME KEELT SUHLUSTASANDIL
- karske, täpne, koostö võimeline

Kasuks tuleb:
- räbusti automaatkeevituse töökogemus, muud metallitöö- ja keevitusoskused
- isikliku auto kasutamis vöimalus
- turvalisus- ja tuletöökaardi olemasolu

Lepingut Soome firmas, töötasu ja lisasid Soome tehnoloogiatööstuse kollektiivlepingu(TES) järgi. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV-s või kaaskirjas kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalide paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite.
Eraldi tooge välja, kui palju on Teil töökogemust rootevabade- ja happekindlate roostevabade lehtteraste keevitamisest. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.
LISADA KINDLASTI SERTIFIKAATIDE KOOPIAD

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. september 2011
Kuulutus sisestati:
5. mai 2011
Brutopalk:
Alates 12 kuni 13 EUR tunnis

Barona Eesti OÜ osutab personaliteenuseid alates 2003. aastast ja on Barona Oy tütarettevõte. Barona Oy on asutatud 1999.a. ja on hetkel Soome kõige kiiremini kasvav personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Barona tegevusaladeks on logistika-, tööstus-, ehitus-, hooldus-, kinnisvara-, büroo- ja IT-teenused. Barona Oy tütarettevõte Forenom korraldab Soomes meie töötajatele töökoha lähedal sobiva elamispinna. Sarnaseid teenuseid saame pakkuda ka Eestis. Meie missiooniks on olla Eesti kvaliteetseimate personaliteenuste pakkuja.