Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54741

MIG Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome MIG sertifikaadiga keevitajat. Sertifikaadi puudumisel on võimalik teha vastav test.

SFS-EN 287-1, Positsioon PF, (must raud 12-15mm. püstis)
Röntgen test, (X-Ray)

Tööd on kohe 2 mehele, metallifirmas Soomes

Ootused kandidaadile

Sertifikaat MIG (sertifikaadi puudumisel tehakse test kohe esimesel päeval)
Üle 24 a vanus
Eelnev pikaajaline töökogemus keevitajana

Kasuks tuleb vähene inglise või soome keele oskus ja B kat. juhiload.

Ettevõte pakub

Kokkuleppelist tööaega
Tasuta elamispinda
Head palka

Lisainfo

Saada oma CV meile, vöi helista kohe.

Tööpakkumise number
#54741

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 25000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. november 2005
Kuulutus sisestati:
9. november 2005

CVKeskus.ee klient

Oleme usaldusväärne Eesti/Soome tööjõurendifirma.

Vaata rohkem