Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #271383

MIG keevitaja Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega keevitajaid metallitööstusesse Soomes Laitila piirkonnas. Keevitaja tööülesandeks on erinevate väikeste metallkonstruktsioonide koostekeevitus. Vajalik soome või inglise keel suhtlustasemel, jooniste lugemise oskus, MIG/MAG keevituse oskus.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus ja jooniste lugemise oskus
  • Eelnev keevitustööde kogemus vähemalt 2 aastat
  • Kehtivad tööohutuse ja tuletöö kaardid
  • Hea soome või inglise keele oskus
  • EU-pass

Ettevõte pakub

  • Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal
  • Ametlikku lepingut Soome firmaga
  • Kindlat töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule
  • Soome sotsiaalkindlustussüsteemi hüvesid
  • Aitame elamispinna hankimisel, elamiskulud u 300 eur/kuus.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata soomekeelne cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või läbi CV keskuse. Lisainfo telefonil tööpäevadel 10-14.

Tööpakkumise number
#271383