2023-08-23 14:48:55

MIG keevitaja Soome

CVKeskus.ee klient
Alates 11 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega keevitajaid metallitööstusesse Soomes Laitila piirkonnas. Keevitaja tööülesandeks on erinevate väikeste metallkonstruktsioonide koostekeevitus. Vajalik soome või inglise keel suhtlustasemel, jooniste lugemise oskus, MIG/MAG keevituse oskus.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus ja jooniste lugemise oskus
  • Eelnev keevitustööde kogemus vähemalt 2 aastat
  • Kehtivad tööohutuse ja tuletöö kaardid
  • Hea soome või inglise keele oskus
  • EU-pass
  • Ettevõte pakub

  • Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal
  • Ametlikku lepingut Soome firmaga
  • Kindlat töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule
  • Soome sotsiaalkindlustussüsteemi hüvesid
  • Aitame elamispinna hankimisel, elamiskulud u 300 eur/kuus.
  • Lisainfo

    Kandideerimiseks palume saata soomekeelne cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või läbi CV keskuse. Lisainfo telefonil tööpäevadel 10-14.