Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211852

MIG Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Kouvolasse kogemstega Mig keevitajat. Töö seisneb suurte raudkonstruktsioonide (jäähalli konstr.) keevituses.

Ootused kandidaadile

Nõutud on 100 % jooniste lugemis oskus ja iseseisva töötamise kokemus. Soovitav 135,136 sertifikaat!

Ametlikku lepingut Soome ettevõttega,palkka al. 10.50 eur/h., majutus organiseeritud (100 eur/kuus)

Lisainfo

NB! Töö algab koheselt.

Tööpakkumise number
#211852

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. november 2010
Kuulutus sisestati:
10. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131

Vaata rohkem