Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668718

Metus-Est AS otsib konstruktorit

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. september 2020
Kuulutus aegub:20. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Igapäevaselt tegeled metallkonstruktsioonidest klaasitud avatäidete konstrueerimisega

  • Kooskõlastus ja tootejooniste ning materjalispetsifikatsioonide koostamine

  • Tehniliste lahenduste väljatöötamine ja vormistamine

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane või tehniline kõrgharidus

  • Varasem töökogemus sarnasel ametikohal ja oskus kasutada AutoCadi

  • Oled süsteemne, põhjalik ja kohusetundlik

  • Räägid heal tasemel eesti kui ka inglise keelt

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • Projekti tulemustest sõltuvat töötasu
  • Stabiilset töökohta Tabasalu kontoris
  • Isiklikke arenguvõimalusi
  • Meeleolukaid ühisüritusi ning meeskonna- ja tootekoolitusi
  • Väärtuslikku kogemuste pagasit rahvusvahelistes projektides osalemisest
  • Toetavaid kolleege, mentorsüsteemi ning koolitusi

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot telefoni +372 525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#668718

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

CV Keskuse klient on Metus-Est AS, alates 1992. aastast tegutsev alumiinium- ja terasprofiilist avatäiteid valmistav ja paigaldav eestimaine tootmisettevõte. Peamised kliendid on Rootsi, Soome, Norra ja Eesti ettevõtted (reeglina suured peatöövõtjad nagu Skanska, NCC, PEAB).

Vaata rohkem