Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155566

Metsaveoautojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metsamaterjali vedu Eesti piires.
Veoauto, hüdraulilise tõstuki ja haagise korrashoid ning remonttööde teostamine.
Vajadusel veoteenuste osutamine teistele ettevõtetele.
Töö toimub vahetustega.

Ootused kandidaadile

Korrektsus, kohusetundlikkus.
Vajalik C- ja E kategooria juhiluba.
Vajalik eelnev töökogemus metsaveoautojuhina.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd ja konkurentsivõimelist palka.
Töömasinaks on uus Volvo.

Tööpakkumise number
#155566

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2008

AS Lemeks on 1993 aastal tegevust alustanud puidutöötlemise ja metsavarumisega tegelev ettevõte. Tänaseks on AS Lemeks arenenud ca ühe miljardi krooni suuruse konsolideeritud käibega rahvusvaheliseks metsatööstuskontserniks. Gruppi kuulub 20 tütar- ja sidusettevõtet,kes tegutsevad Eestis ja Lätis ning annavad tööd rohkem kui 500 inimesele.
AS Lemeks Tartu on Lemeks gruppi kuuluv metsavarumisettevõte.

Vaata rohkem