Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70858

Metsaülem (Forest Manager)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd. Hoolt tuleb kanda ca 1000 ha metsa eest.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • Metsandusalaseid teadmisi, oskusi ja kogemusi
  • vähemalt ühe võõrkeele oskust (v.a. vene keel), rootsi keele oskus tuleb kasuks
  • tööde planeerimise oskust
  • korrektsust, täpsust ja ausust
  • töötamist kaasaegse tehnikaga
  • vanust 30- 50 a.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • nüüdisegseid töötingimusi
  • elamispinda
  • korralikku ja motiveerivat töötasu
  • võimalust praktiseerida võõrkeeli

Tööpakkumise number
#70858