Värsked tööpakkumised

Metsatöötlemismasinate kokkupanija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111886

Tööpakkumise number

111886

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele metsatöötlemismasinate kokkupanijale. Töökoht asub Soomes Helsingi lähedal. Palk 12 euri tunnis(bruto).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame jooniste lugemis oskust, eelnevat töökogemust masinate/seadmete kokkupanekul. Tööks on vajalik mõningane Soome keele oskus.

Pakume sobivale kandiidaadile püsivat töökohta, mitmekülgset töööd, häid töötingimusi ja tasuta elamispinda.

Asukoht:
Välismaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2007

Maneo OÜ tegeleb tööliste rentimisega Soome tööstusettevõtetele. Põhiliselt on meie klientideks metalliala ettevõtted. Seetõttu otsime pidevalt oma meeskonda metalliala spetsialiste, keevitajaid, pinnakäsitlejaid jpt. Pakume oma töölistele korrektse töölepingu ja motiveeriva palga. Abistame Soomes vajalike registreeringute tegemisel ja maksukaardi saamisel. Püüame olla alati hea tööandja ja usaldusväärne partner oma klientidele.