Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695137

Metsatööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kultuurihooldus;

  • valgustusraie;

  • istutamine;

  • harvesteri eelne lõikus;

  • harvem kettsaetööd.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 1 aasta

  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas

  • B-kategooria juhiload

  • hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • Vajadusel väljaõpet;

  • töö- ja ohutusvarustust;

  • palka tükitöö alusel/hektaripõhised hinnad/katseajal kokkuleppel.

  • Osalist kütusesoodustust.

  • transporti tööle ja tagasi, majutusvõimalusi.

  • oma transpordi korral võimalik paindlikum töögraafik.

  • võimalik töötada ka nädalavahetuseti.

Lisainfo

Lisainfo telefonil 53006222

Tööpakkumise number
#695137