Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626433

Metsameister

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kiiresti arenev hakkepuidu tootmisega tegelev ettevõte otsib oma meeskonda kohusetundlikku metsameistrit, kelle tööülesanneteks on hakkepuidu toorme varumine ja metsamasinate töö koordineerimine. Tööpiirkonnaks on Pärnu- ja Viljandimaa.

Ootused kandidaadile

Metsandusalased teadmised, väga hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, ausus, arvuti kasutamise oskus, autojuhiload (B-kat.)

Täiskohaga tööd arenevas ettevõttes, 100% ametlikku ja motiveerivat palka, sõbralikku kollektiivi, ametiautot.

Tööpakkumise number
#626433

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Sõitjate muu maismaavedu

Vaata rohkem