Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301187

Metsameister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:

  • Kasvava metsa hindamine
  • Raietööde igapäevane korraldamine
  • Puidu mõõtmine, koormate väljasaatmine ja logistika korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Metsandusalane keskeri -või kõrgem haridus
  • Eelnev arvestatav töökogemus metsandusvaldkonnas ja metsa hindamise kogemus
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • Valmisolek töötada Eesti erinevates piirkondades
  • Hea arvuti kasutamise oskust (MS Office)
  • Soov ja oskus tulemuslikult ning iseseisvalt töötada

  • Vaheldusrikast tööd ja arenguvõimalusi Eesti juhtivas metsatööstuskontsernis
  • Professionaalidest koosnevat meeskonda
  • Kaasaegseid töövahendeid, konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#301187

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
8. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Lemeks grupp on 1993.a. asutatud, tänaseks üle 600 töötajaga 22-st tütar- ja sidusettevõttest koosnev rahvusvaheline metsatööstuskontsern. Gruppi kuuluvad ettevõtted ekspordivad oma toodangut 19-sse Euroopa riiki.
AS Lemeks Sadamad põhitegevuseks on puidu varumine Lemeks grupi tööstusettevõtetele.

Vaata rohkem