Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672588

Metsamaterjali mõõtja

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jõgevamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on metsamaterjali mõõtmine, kvaliteedi hindamine ja esmase päritolu kontroll. Sa vastutad puittooraine laokorralduse ning palgiplatsi korrashoiu eest.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled heas füüsilised vormis (igapäevatöös tuleb ette palju kummardamist ja liikumist) ja valmis töötama õues. Oma tegevustes oled täpne, järjepidev ja kohusetundlik ning panustad meeskonnatöösse. Kasuks tuleb metsanduslik taust.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, võimalust panna teadmisi ja oskusi proovile põnevas valdkonnas ning väärilist tasu, täiendkoolitust ja juhendamist tipptegijatelt ning suurepärast meeskonda.

Tööpakkumise number
#672588

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

AS Estonian Plywood on Lemeks AS ja Tarmeko KV OÜ ühisettevõte, mille tegevusalaks on vineeri tootmine. Kaasaegse tehnoloogiaga tootmiskompleks hakkab paiknema Jõgevamaal Viruveres ja selle eeldatav valmimisaeg on 2019. a. Tehas loob kuni 150 uut töökohta.

Vaata rohkem