Värsked tööpakkumised

Metsamasina operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564504

Tööpakkumise number

564504

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist ja kindlat tööd maapinna ettevalmistaja operaatorile.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus;
hea pingetaluvus;
korrektsus.

1.Kindlat ja järjepidevat maapinna ettevalmistustööd Viljandimaal, talvel töö
metsa väljavedajana.
2. Majutust ettevõtte kulul.
3. Valmet 890.3
4.Tööautot.
5.Palk ,15 eur/ha neto.

Lisainfo

Lisainfot küsige julgelt numbril +372 56479007

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2018
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 3400 kuni 3500 EUR kuus

Ettevõttes on organiseeritud varuosade ja kütuse tarne ( operaatori töökohustuste hulka ei kuulu igapäevane kütusetarne)
Ettevõte omab 2-te täisvarustuses hooldebussi. Tehasekoolitatud mehhaanikuid ning 1600m2 sooja remondigaraazi. Sellest tulenevalt kiire ja mugav tehniline tugi.
Igapäevaselt on tööl metsatööde juht , kes vajadusel toetab ja koordineerib tööd metsas.
Otsime oma meeskonda töökat ja tulemusele orienteeritud liiget .