Värsked tööpakkumised

Metsahooldajad (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41521

Tööpakkumise number

41521

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume metsahooldajatele Iirimaale.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame töökogemust (ametlikku) metsandusest, (metsalangetajana vms)
inglise keele oskust elementaarsel suhtlemistasandil, võimalust tööle asuda 2-4 nädala jooksul alates kandideerimisest ning soovi töötada Iirimaal 1-aastase töölepingu alusel

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust

Lisainfo

Kindlasti on vajalik professionaalse töökogemuse olemasolu. vajalik on ka järgnevate sertifikaatide olemasolu: mootorsaega töötamisalane, esmaabi. Kasuks tuleb ka hea füüsilne vorm. Lisainfot tööandja kohta saate www.coillte.ie

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. märts 2005
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2005