Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229652

Metoodik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metoodiku ülesanded on:
- õppekavade koostamine ja arendamine
- õppekorraldusliku dokumentatsiooni koostamine
- õpetajate nõustamine, abistamine ja koolitamine
- individuaalsete õppekavade ja -graafikute koostamine
- sisekontrolli läbiviimine
- tagasiside kogumine ja analüüsimine
- mentorluse korraldamine

Ootused kandidaadile

- pedagoogiline kõrgharidus (magistrikraad või sellega võrdsustatud kõrgharidus)
- erialane töökogemus, soovitavalt kutsekoolis
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel (suhtlemine eesti ja vene emakeelega õpilastega)
- lahenduskeskne mõtlemine, meeskonnatöö- ja enesejuhtimisoskused

Ettevõte pakub

kaasaegset õppekeskkonda
mitmekülgseid arenemisvõimalusi
eneseteostust
koolitust

Lisainfo

vestlused kandidaatidega toimuvad 20.06.2011

Tööpakkumise number
#229652
Metoodik