Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145012

Metoodik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sind ootab:

  • Õppe- ja kasvatustööga seotud tegevuste läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • Eelkoolipedagoogiline kõrgharidus + 160h juhtimisalane koolitus + 3a töökogemus
või
  • Muu pedagoogiline kõrgharidus +läbitud 160-tunnine eelkoolipedagoogiline kursus + 160h juhtimisalane koolitus + 5a töökogemus

Ettevõte pakub

Ettevõte väärtustab oma töötajaid, pakkudes neile:

  • Tasuta toitlustamist kohapeal
  • Transpordi kompensatsiooni
  • Osalemist uue koolieelse lasteasutuse loomisel ja unistuste täitmisel
  • Keskkonda, mis soosib, toetab ja inspireerib tegutsema

Laste säravad silmad ja alati aval ning siiras naeratus teeb päikselisemaks ka kõige sombusema päeva. Nende soojad pihud me peos ja hell kallistus õhtuti annab alati jõudu ja lükkab maailma-asjad oma õigetele kohtadele. Lapsed on need, kes hoiavad meie väärtused pikas segamini riiulis alati korras. Nemad näitavad meile kätte õige tee, panevad meie mõtted liikuma õiges suunas ja tõestavad meile, et oma elatud elu üle peab uhke olema. Oma lapsi tuleb tingimusteta armastada. Seepärast tuleb meile täiskasvanutele tihti meelde tuletada, et aja mille me oma lastele pühendame, maksab kinni nende õnnelik saatus.

Tööpakkumise number
#145012

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. mai 2008
Kuulutus sisestati:
19. märts 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.
Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on lasteklubi, kes avas esimest korda oma uksed 2003 aasta septembris, et olla lapsesõbralik ja rahuliku keskkonnaga huviklubi ning kus emadel-isadel võimalus pühendada aega oma lapsele- olla temaga koos laulmas, võimlemas, joonistamas, mängimas...- tunda rõõmu tema kasvamisest ja jagada oma muresid meie õpetajatega.

Sügisel 2008 avab uksed lasteaed-pereklubi Viimsisse ning on oma põneva tee alguses - otsib säravaid inimesi ja talenete oma perre, et koos panna unistused lendama.

Tule meie perre kui tunned siirast rõõmu lastest, oled unistuste elluviija ja avatud suhtlemisega meeskonnaliige. Kui Sinus on janu, tahet ja võimet endast palju anda.

Vaata rohkem

Metoodik