https://www.cvkeskus.ee/625098

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625098

Metoodik

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevusplaanide kvaliteedi tagamine: kliendi profiili analüüs ning töötajate nõustamine kliendile sobivate tegevuste ja keskkonna valiku osas, tegevusplaanide koostamise koordineerimine ja täitmise jälgimine ning regulaarne tagasiside andmine kliendieesmärkide püstitamise, täitmise ja kliendile osutatava teenuse kvaliteedi osas. Oma valdkonna piires uute üksuste töötajate koolitamine ja nõustamine. Klientide ja eestkostjate/lähedaste rahuloluküsitluste läbiviimine ja tulemuste analüüsimine ning nende ja ka partnerite kaebuste menetlemine koostöös kodude või piirkonna juhtide või teiste juhtumiga seotud kolleegidega; kaebuste esitamise korra kaasajastamine ja viimine vajadusel klientide jaoks mõistetavasse vormi. Tagasisidesüsteemi juurutamine ja käigushoidmine. Välisjärelevalvete tehtud soovituste/ettekirjutuste üle arvestuse pidamine, koostöös piirkonnajuhtidega aktikavanditele vastamine, rikkumiste lahendamine, tehtud ettepanekute arutelu ning elluviimine ja järelevalvete analüüs.


Nõudmised kandidaadile

Sul on erialane kõrgharidus või kõrgharidus ja erialane töökogemus. Oled töötanud vähemalt 2 aastat psüühilise erivajadustega laste või täiskasvanutega, oled kokku puutunud valdkonnas kasutatavate metoodikatega (TEACHH, CARe) või oled muu sotsiaalteenuse raames tegelenud inimeste arengu ja heaolu teemadega. Tunned sotsiaalhoolekandesüsteemi ja tead, kuidas parimal viisil inimest aidata. Sul on eestvedamis- ja esinemisoskus ning oled dokumentidega ümberkäimisel hoolikas ja täpne. Inimesena oled kohusetundlik, aus, nõudlik, konstruktiivne, otsustus- ja vastutusvõimeline, initsiatiivikas, loov, lahendustele orienteeritud, sõbralik ja tasakaalukas ning koostööaldis.
Sa valdad eesti keelt kõrgemal tasemel ning sul on B-kategooria juhiload ja valmidus sõita meie erinevate kodude vahel.


Ettevõte pakub

Pakume paindliku korraldusega, liikuvat ja mobiilset tööd selleks vajalike vahenditega, hästi toimivat tugiteenuste süsteemi, perspektiivikat ning innovaatilist töökeskkonda ning koostöist tiimi; erinevaid toetusi ja hüvitisi. Tööle asumine asap.


Tööpakkumise number
#625098

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad. Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Töötame paindlikult ja tulemustele orienteeritult pidades silmas oma klientide vajadusi. Kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga.

Meie juures saad end teostada igapäevatöös või osaledes erinevates arendusprojektides. Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa või tule tutvuma meie tööga.


Peresõbralik tööandja taotlemiseltitle="" />

Kaugtöö tegijatitle="" />

Erinevus rikastabtitle="" />

Tervislik töökohttitle="" />

Vaata rohkem

You are applying to:
Metoodik
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!