https://www.cvkeskus.ee/209590

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Metalluste insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209590

Tööpakkumise number

209590

Töö kirjeldus

Olemasolevate toodete arendamine ja uute konkurentsivõimeliste toodete väljatöötamine ning dokumenteerimine lähtuvalt Saku Metalli eesmärkidest ja kehtivatest ehituslikele avatäidetele esitatavatest nõuetest. Metallukse inseneri töökoht kuulub tootearenduse osakonna metalluste tooteliini.


Nõudmised kandidaadile

•Sa omad kesk-eri või omandad kõrgemat haridust (soovitavalt tehnilist);
•Sa valdad eesti keelt kõrgtasemel, vene keelt kesktasemel, inglise keelt kesktasemel ja soome keelt algtasemel;
•Sa tunned kõrgel tasemel metallitöötluse põhimõtteid, omad teadmisi ehituslikest avatäidetest, oskad kasutada masinaehituslike konstrueerimise teadmisi kaasaegsetes graafilise konstrueerimise tarkvarades;
•Sul on ulatuslik arvutikasutamise oskus- tekstitöötlus, tabelarvutus (Word, Excel) programmide kasutamise oskus, SolidEdge (Sheet Metal) ja AutoCad kasutamise oskus, tunned hästi operatsioonisüsteemi Windows.


Ettevõte pakub

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes ning töötada kaasaegses töökeskkonnas. Pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.


Lisainfo

Kandideerimisel palume kindlasti esitada palgasoov.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Saku Metall on 1991.a loodud ettevõte, mille tegevusaladeks on metalluste tootmine ja lehtmetalli allhanketööd. Saku Metalli peakontor asub Tallinnas Saku tn 13 ja ettevõtte tehased asuvad Tallinnas Saku tänaval ja Harjumaal Rae vallas Karjaveres Põrguvälja teel.

Ettevõte juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004
2009. aasta lõpu seisuga töötas ettevõttes üle 200 inimese. Saku Metalli käive ulatus 2008/2009 majandusaastal 302 miljoni kroonini.