Metallkonstruktsioonide paigaldaja / objektijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671246

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Metallkonstruktsioonide paigaldaja/objektijuhi tööülesanneteks on:

  • Erinevate metallelementide ja konstruktsioonide montaaž, demontaaž ehitusobjektidel.

  • Transportimine objektidele ja nende paigaldamine vastavalt tööjoonistele.

  • Metallkonstruktsioonide alla kuuluvad - talad, fermid, piirdeid, trepid, invateed, rõdupiirded, viljakolud, suitsuahjud jpm.

Töid teostatakse  tehnikaga, seega suuri raskusi tõstma ei pea.

Ootused kandidaadile

  • Hea joonistelugemisoskus;

  • Tõstukite ja muude elektrikäsimasinate käsitlemisoskus;

  • Julgus töötada kõrgustes (vahel 1-3 korrus);

  • B kategooria juhiluba olemasolu, kasuks tuleb ka C/CE kategooria olemasolu;

  • Varasem kogemus ehitusobjektidel;

  • Vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil;

  • Võimalus viibida 2-3 päevastel lähetusel Eesti piires ( mitte iga nädal), suurem osa töid Lõuna-Eestis ja natuke ka Harju- ja Ida-Virumaal.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta;

  • Motiveerivat töötasu;

  • Nooruslikku kollektiivi;

  • Tööriided ja isikukaitsevahendid;

  • Vajadusel täiendkoolitust;

  • Ühisüritusi.

Lisainfo

Töökoht asub Tartust 15km, Kastre vallas - Roiu külje all ja paigaldusobjektid üle Eesti.
Küsimustele vastab haldusjuht tel: 552 4464

Tööpakkumise number
#671246

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2020

OÜ Lumina Metall on Tartu lähedal asuv ettevõte, kes valmistab juba ligi 25 aastat erinevaid metallkonstruktsioone.
Peamised tootmisartiklid on fermid, rõdupiirded, trepid/trepipiirded, varikatused ning muud metalldetailid, mida üldehituses vaja läheb. Lisaks pakume nende paigaldust nii Eestis kui välismaal.
Veel valmistame erilahendusega tooteid nt liftisahtid, aiad-väravad, rõdu- ja trepipiirded, suitsuahjud aga ka roostevabast terasest detaile.
Püüame töid tehes olla paindlikud, võttes vastu nii kiirtöid kui ka eriprojekte vastavalt kliendite soovidele ja vajadustele.

Vaata rohkem