Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54655

Metallkonstruktsioonide montaazilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sateliitantennide koostamine ja katsemontaazi teostamine.

Ootused kandidaadile

-eelnev töökogemus montaazilukksepana
-jooniste lugemise oskus
-oppimistahe ja kohusetundlikkus
-iseseisva töö tegemise oskus
-valmisolek töötada välistingimustes

Ettevõte pakub

AS Tarberaud pakub:
-palka alates 8000.-
-tublile töötajale voimalust kiiresti areneda tööde juhtajaks

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi www.adecco.ee märkides ära "oskustööline/metallitööstus", voi tule läbi meie kontorist aadressil Kaupmehe 6, Tallinn

Tööpakkumise number
#54655