Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126398

Metallkonstruktsioonide maaler

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metall konstruktsioonide haavlipritsiga puhastus, värvimine ja pakkimine.
Töökoht asub Karkkilas(70 - 80 km Helsingist).

Ootused kandidaadile

Maalril vajalik töökogemus tehastes. Maaler peab oskama soome keelt(suhtlus tasandil), lugeda tehnilisi jooniseid ja juhtida töstukit. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tulevad teised metallitööde oskused.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV tuua välja eelmised töökohad, tööde kirjeldused.

Tööpakkumise number
#126398