Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432583

Metallkonstruktsiooni valmistaja, keevitaja / metalworker / welder / Konstruktionsmechaniker

CVKeskus.ee klient
Saksamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Position: Metalworker / welder / Konstruktionsmechaniker

Vacancy description : Knowledge and skills:
-Arbeitsvorbereitung , Metalworking
- Technical understanding , knowledge of the system and machine operation
- Reading of plans and drawings
- MAG or TIG welding skills
-Montagebereitschaft

Experiences required : absolutely necessary
Language skills : basic German (A2 or better)
driving-license : absolutely necessary

Ettevõte pakub

Location of working place: Königsee-Rottenbach
Estimated date of employment: directly
Type of contract: fulltime, permanent
Working hours per week: 40

Where to send documents required by employer: eures(ä)tootukassa.ee

Tööpakkumise number
#432583

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2016
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2016

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem