Värsked tööpakkumised

Metallitöötluspingi treial

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233280

Tööpakkumise number

233280

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö põhilised tööülesanded on:
• treimistööd manuaal-treipingil vastavalt joonistele
• detailide treimine, treipingi juhtimine ja tehniline hooldus

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
• Sul on kesk-eriharidus
• omad varasemat erialast töökogemust (vähemalt neli aastat)
• oled hea jooniste lugeja ning tunned kasutatavaid materjale ning nende töötlemise nõudeid ja omadusi
• oled kohusetundlik, aus, täpne, korrektne ja hea pingetaluvusega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• suurettevõtte hüvesid ja vaheldusrikast tööd
• tänapäevast töökeskkonda ja asjatundlikku meeskonda

Lisainfo

Töö asukohaks on Jõhvi.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, mis rahvusvaheliselt tegutseb Enefiti kaubamärgi all, pakub metallkonstruktsioonide, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana laia valikut konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi.