Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126767

Metallitöötlusmasinate hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate CNC-ga juhitavate metallitöötlusseadmete paigaldamine, seadistamine, hooldamine, klientide koolitamine Lõuna - Eestis.

Ootused kandidaadile

* tehniline haridus
* elementaarne arvutikasutamise oskus: Windows XP, Office, Adobe
* oskus lugeda ja mõista elektri - ning hüdraulikaskeeme
* B-kategooria juhiload
* elementaarsed luksepa töövõtted
* eesti, vene, inglise või saksa keele oskus kõnes ja kirjas
* varasem kokkupuude hooldustööga ja/või üldised teadmised metallitööst

Kasuks tulevad:
* teadmised ja oskused CAD-CAM tarkvaraga töötamisel
* elektriku kvalifikatsioon
* soome keele oskus
* teadmised automaatikast

Ettevõte pakub

* mitmekesist ja arendavat tööd
* töötulemustele ja oskustele väärilist tasu
* vaheldusrikast töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi
* täiendkoolitust Eestis ja valmistajatehastes
* tööks vajalikud tööriistad ja ametiauto

Tööpakkumise number
#126767