Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756510

Metallitöötlemise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Metallitöötluspinkidel töötamine (freesimistööd) ning detailide valmistamine jooniste järgi.

  • Termotöötlus.

  • Alltöövõtjatatega suhtlemine ning tööde tellimine (freesimine, keevitamine).

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus manuaalsetel metallitöötluspinkidel.

  • Tehniliste jooniste lugemise oskus.

  • Vastutustunne, hoolikus ja täpsus.

  • Suhtlustasemel eesti ja inglise keel.

  • Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris.

  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.

  • Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda.

  • Omapärast ja huvitavat töökeskkonda.

  • Toetust sportimiseks ning oma tervise hoidmiseks

Tööpakkumise number
#756510

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem