Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198352

Metallitöötlemise pinkide ja seadmete remontija ja hooldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Erinevate metallkonstruktsioonide (energeetika- ning tselluloositööstusele ja mujale) tootmise tagamine tööpinkide ja seadmete pideva hoolduse ja remondi kaudu.
- Painutus-, puur-, trei- ja freespinkide, valtside, käiade ja keevitusaparaatide korrasoleku tagamine.
- Firmasiseste lukksepa, treimis- ja freesimistööde tegemine

Ootused kandidaadile

- Haridus metallitöötluse valdkonnas vähemalt kesk-erihariduse tasandil.
- Seadmete tehniliste jooniste, juhendite ja skeemide lugemise oskus.
- Painutus-, puur-, trei- ja freespinkide, valtside, käiade ja keevitusaparaatide tundmine ja remondioskus.
- Varasem seadmete hoolduse ja remondi kogemus.
- Täpsus ja korrektsus asjaajamises.
- Hea eesti keele oskus.
- Kasuks tuleb vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
- Palju ja püsivat tööd.
- Tööd ühes vahetuses.
- Tööriietuse komplekte ja jalatseid.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas Kadaka teel.
Eelistame suurte kogemustega metallitöötluse seadmeid hästi tundvat spetsialisti.

Tööpakkumise number
#198352