Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69697

Metallitööstusesse värvijaid(jauhemaalari ja märkamaalari)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaasaegse tehnikaga Soome ettevöte otsib töökogemust omavaid pulbervärvijaid, liivapritsijaid, vedelvärvijaid.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus tuleb kasuks
eesti vöi soome keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Head töötingimused.
Motiveeriv palk.
Elamiskoha leidmisel aidatakse.

Tööpakkumise number
#69697

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2006

Värikyrö OY on 1996 aastal loodud kaasaegne pulbervärvimisega tegelev ettevöte. Asume Vaasas uutes 4000 m2 tootmisruumides. Pakume tööd praegusel hetkel 27 töölisele.
Meie firma kasutuses on kaks automaatiliini ja yks käsimaalimisliin ja eraldi asuv vedelvärvimis liin. Seoses töömahu suure kasvuga tarvime oma meeskonda lisa oskustöölisi.

Vaata rohkem