Värsked tööpakkumised

Metallitööstuse montöör-luksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125565

Tööpakkumise number

125565

Töö kirjeldus

Tööstuslike mehanismide(käigukastid) kokkupanek. Vajalikud teadmised ja töökogemused koostamisel völlidest, laagritest, korpustest, hammasratastest jne.. Sobivad näiteks autoremondi mootori, reduktorite ja sildade reguleerijad, mehaanikud.
Töökoht asub Karkkilas(70-80km Helsingist).

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus mehaaniku erialal. Vajalik hea Soome keele arusaamine ja rääkimise oskus. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tulevad muud metallitööde oskused ja inglis keele oskus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelmised töökohad ja keelte oskused.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. november 2007
Kuulutus sisestati:
26. september 2007
Brutopalk:
Alates 140 kuni 160 EEK tunnis

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.