Värsked tööpakkumised

Metallitööstuse lihvija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119540

Tööpakkumise number

119540

Töö kirjeldus

Metallitööstuses gaasilöikuste puhastus ketaslihvijaga ja meislitega.
Töö kahes vahetuses, öhtuvahetuses makstakse vahetuselisa.
Töökoht asub Karkkilas(70-80km Helsingist).

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus metallitööstuses. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tuleb hea soome või inglis keele oskus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelmised töökohad.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
15. august 2007
Brutopalk:
Alates 140 kuni 160 EEK tunnis

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.