https://www.cvkeskus.ee/127633

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127633

Metallitööpinkide hooldusmehaanik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallitööstuse seadmete hooldus ja remont Soome ja Eesti tehastes.


Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus antud valdkonnas. Eesti ja Soome keele valdamine suhtlustasandil. Inglise keel tuleb kasuks.


Ettevõte pakub

Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes.


Lisainfo

Palgale lisaks tasuta elamine, autokompensatsioon ja päevarahad.


Tööpakkumise number
#127633
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Metallitööpinkide hooldusmehaanik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!