Värsked tööpakkumised

Metallitööline(Tuulegeneraatorite tehas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160487

Tööpakkumise number

160487

Töö kirjeldus

staatori pakettide valmistamine

Nõudmised kandidaadile

keevitaja kvalifikatsioon, tehniline taiplikkus, täpsus, püsiv huvi ja tahe teha füüsilist tööd huvitavas ning moodsas tootmisvaldkonnas ja valmisolek töötada vahetustes.

Pakume töötulemustest sõltuvat head sissetulekut, tööalast väljaõpet, mitmeid soodustusi (muuhulgas toitlustus- ja spordikompensatsioon), ettevõtte poolt korraldatud tasuta transporti ja väga häid töötingimusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. september 2008
Kuulutus sisestati:
6. august 2008

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab enam kui 115 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.