Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750358

Metallitööline/pinkide operaator

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi töökaid ja kohusetundlikke töökäsi!

Otsitav kätepaar peaks suutma lahendada järgmised ülesanded:

  • jooniste ja tööprojektide alusel metalli eeltöötlemine ja detailide ettevalmistamine (sh. puurimine, keermestamine, lõikamine, saagimine, painutamine)
  • tööd kant- ja puurpingil
  • rullvaltsimine

Tööaeg E-R 8.00-16.30

Peale enda oskuste ja suhtumise tõestamist on võimalik ka paindlikum töögraafik osapoolte kokkuleppel.

Täpsem asukoht: Alu alevik, Raplamaa

Lisainfo: +372 5455 0878

Ootused kandidaadile

  • tehniline taiplikkus
  • töökus ja kohusetundlikkus
  • jooniste lugemise oskus ja mõistmine
  • õppimis- ja arenemisvõimelisus

Kasuks tuleb :

  • Kahveltõstuki kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

  • vajadusel väljaõpet kohapeal

  • kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#750358