Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49991

Metallitööline/lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on valgustite ja mööbli tootmisega tegelev 30 töötajaga ettevõte Tallinnas. Pakume tööd metallitöölisele/lukksepale, kelle tööülesanneteks on metalldetailide tootmine ja erinevad lukksepatööd. Töökoht asub Vääna asulas, Harku vallas.

Ootused kandidaadile

eelnev metallitöö kogemus
täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd ja motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#49991

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2005
Kuulutus sisestati:
22. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem