Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59512

Metallitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Merge Metall OÜ võtab seoses töömahtude suurenemisega tööle metallitöölise.

Merge Metall OÜ põhitegevuseks on lihtsamate metallkonstruktsioonide valmistamine ja pulbervärvimine, aadressil: Rannamõisa tee 4, 13516, Tallinn, vt. asukohta kaardil

Merge Metall OÜ põhilised töövaldkonnad:

  • metallkonstruktsioonid:
    • metallkonstruktsioonid kliendi jooniste alusel

  • metallkarkassid:
    • mööbli metallosad
    • turvatrellid
    • võred tavaliste ja venitatud võrkudega

  • aedade valmistamine:
    • aiapostid
    • komplektsed aiaväravad, s.h. lukud jms.
    • metallaiad
    • SAT/TV antennide kinnitused

  • pulbervärvimine:
    • värvid RAL ja RR, vastavalt kataloogi toonidele

Ootused kandidaadile

  • korrektsus ning täpsus
  • ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kvalifitseeritud töötajatega firmas
  • erialast täiendkoolitust ning arenguvõimalusi
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

  • vanus üle 50-ne ei ole kandideerimisel takistuseks
    Kasuks tuleb, kuid ei ole kohustuslik:
  • metallitöö kogemus
  • keevitaja töökogemus
  • pulbervärvimise oskus
  • läbitud sõjaväeteenistus
  • e-foto Teie CV-s (võimaluse korral)
  • vastused Teile läbi CV Keskuse keskkonna kandideerimisel esitatavatele küsimustele
  • lisatud soovitaja(-d)

  • Tööpakkumise number
    #59512