Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326668

Metallitööline Soomes (sulatamise osakond)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht asub Helsingist 40 km kaugusel asuvas tehases.
Töö sisuks detailide sulatamine.

Ootused kandidaadile

Vajalik on metalliala eriharidus, varasem tööstuses töötamise kogemus. Varasem töökogemus metallide sulatamisel.
Vajalik on soome keele oskus suhtlustasandil. Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Töö algab 09.01.14

Tööleping Soome firmaga 8 kuuks, sobivuse korral on võimalik ka pikem töösuhe.

Lisainfo

Organiseerime töötajatele majutuse korterites, kahekesi tubades.

Tööpakkumise number
#326668

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
27. november 2013

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast ja Rumeeniast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme
ülemaailmselt.

Vaata rohkem