Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376655

Metallitööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Turu piirkonda metalliala spetsialisti, kes peaks oskama- metallipresside kasutust, tõstukite/kraanade kasutust, lihvimist, puurimist, mingil määral keevitust.

Ootused kandidaadile

Soome ja vene keele oskus kohustuslik! Metallipressidel ja tõstukitel/hallikraanadel töötamise kogemus.

Nõutud elementaarsete metallitööde oskused.
EU pass, tööturvalisuskaart, Soome tunnused.

Eedame, et kandidaadil on eelnev Soome töökogemus.

Ametlikku lepingut, majutust, palkka 12.50, heale spetsialistile pikka töösuhet.

Tööpakkumise number
#376655

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 12.5 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. mai 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem