Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665453

Metallitööline

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi töökaid ja kohusetundlikke töökäsi.

Töö hõlmab endas:

  • jooniste ja tööprojektide alusel metalli eeltöötlemist ja detailide ettevalmistamist (sh. puurimine, keermestamine, lõikamine, saagimine, painutamine)
  • metallkonstruktsioonide ja seadmete komplekteerimist ja viimistlemist (sh. puhastamine keevituspritsmetest nurklihvija või suruõhumeisli abil)
  • tööd kant- ja puurpingil
  • rullvaltsimist

Tööaeg E-R 8.00-17.00

Täpsem asukoht: Alu alevik, Raplamaa

Lisainfo: +372 5455 0878

Ootused kandidaadile

  • jooniste lugemise oskus ja mõistmine

  • tehniline taiplikkus

  • töökus ja kohusetundlikkus

  • õppimis- ja arenemisvõimelisus

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#665453

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2020
Kuulutus sisestati:
3. september 2020

Rapla Metall OÜ on erakapitalil põhinev Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on soojusseadmete tootmine, müük, paigaldus ja metallitööd. Tootevalikusse kuuluvad: tahkeküttekatlad, akumulatsiooni mahutid, veeboilerid, tahkekütte põletid, kütusepunkrid ja hüdraulilised pakendipressid.

Vaata rohkem