Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151656

Metallitööline

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

metalldetailide freesimine ja puurimine manuaalsel metallitööpingil

Ootused kandidaadile

Soovitatavalt varasem metallitöö töökogemus
Töökus
Kohusetundlikkus
Tehniline taip
Täpsus, hoolsus
Korrektsus

Ettevõte pakub

töötasu kuni 70 krooni tunnis.
stabiilset töökohta ja sissetulekut

Lisainfo

Töökoht AS Konesko Põltsamaa tehases

Tööpakkumise number
#151656

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. mai 2008

AS Konesko on 1992.a eesti erakapitalil asutatud kiiresti arenev rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrimootorite ja elektrikomponentide valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö. Ettevõtte Põltsamaa metallitehases töötab üle 90 ning Koeru mootori- ja elektrikilpidetehases üle 300 töötaja.
2008 a planeeritud investeeringud töökeskkonna parendamisse ja uutesse seadmetesse ulatuvad üle 30 milj krooni.

Vaata rohkem