Värsked tööpakkumised

Metallitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203827

Tööpakkumise number

203827

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:
• stantsimine, puurimine ja muud metallitööd

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
• kohusetundlikkust ja täpsust
• eesti keele oskust suhtlustasandil
• valmisolekut töötada õhtuses vahetuses
• metallitöö kogemust

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine toimub kuni 31.augustini.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 10.septembril.2010. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2010
Kuulutus sisestati:
11. august 2010

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 400 inimese.