Värsked tööpakkumised

Metallitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438810

Tööpakkumise number

438810

Töö kirjeldus

Pakume tööd Tallinnast 40 KM kaugusel asuvas METALLITÖÖSTUSES LÕPPVIIMISTLEJATELE.

Nõudmised kandidaadile

- TÖÖMEES PEAB OLEMA VALMIS IGAL TÖÖPÄEVA HOMMIKUL E-R :
- OLEMA KAINE
- KOKKULEPITUD AJAL KOKKULEPITUD KOHAS
- KOHUSETUNDLIKKUS
- PALUN KANDIDEERIGE NEED INIMESED KES TÕESTI ON VALMIS KA TÖÖD TEGEMA JA KELLEL ON TÖÖD VAJA.
- VANUS VÄHEMALT 18A.

Ettevõte pakub

- VAJADUSEL VÄLJAÕPET TÖÖKOHAL
- VÕIMALUST TEHA PIKEMAID TÖÖPÄEVASID
- HEALE JA KOHUSETUNDLIKULE TÖÖLISELE HEAD PALKA
- TRANSPORDI KOMPENSATSIOONI

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
1. september 2016
Brutopalk:
Alates 5.19 EUR kuus

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.