Värsked tööpakkumised

Metallitööde meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45467

Tööpakkumise number

45467

Töö kirjeldus

Metallitööde meistri ülesandeks on õppeprotsessis metallitoodete valmistamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • erialast ettevalmistust
  • töökogemust

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 10.06. 2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“ või e-kirjaga info@khk.tartu.ee
Informatsioon telefonil 736 1862 või Evrika.Zirk@raad.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.