Värsked tööpakkumised

Metallist torude valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180713

Tööpakkumise number

180713

Töö kirjeldus

Tööks on erinevate torude, koonuste valmistamine.d=300-1600mm ja s=3-10mm
Metalli lõikamine, painutus, torude ja koonuste keevitus. Tööks kasutatavad seadmed:
-3 rulliga. käsihoovaga.SMT-Pulmax, PV7HS , 2000/250,vm. 1983
-4 rulliga hüdraulik käsihoovaga. Tauring, Mod. Omega 210/205, VRO.schema M90706 SE
-Metallplaadi lõikaja Hydraulig swing shear (Hiina), Model QC12Y-16x3200, No: J2007-283, 16 mm, 3200 mm, 2007.11
- Painutaja SMT-Pulmax, type: EKP CNC 256 3,7/3,15

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on soome keele oskus, eelnev töökogemus alalt, jooniste lugemise oskus ja tehniline taip.

Sobivale kandidaadile pakume püsiva töökoha ja konkurentsivõimelise palga. Aitame elamispinna leidmisel ja muudes vajalikes toimingutes Soomes tööd alustades.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. august 2009
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2009

Maneo OÜ tegevusalaks on metalli pinnakäsitlus seadmete ja tarvikute müük. Uueks tooteks on ka keevitusel kasutatavad töölauad. Omades oma tegevusel häid kontakte paljude Soome tööstusettevõtetega - pakume oma klientidele ka oskusliku tööjõu leidmisel meie abi ja kogemusi.
Seetõttu otsime oma meeskonda pidevalt hakkajaid ja oskuslikke metallimehi.