Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221512

Metalliosakonna NPI Manager (uue toote juurutamise projektijuht)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete juurutamisega ning olemasolevate toodete modifitseerimisega seotud projektide juhtimine;
  • tootmistehnoloogia pidev täiustamine;
  • allhankeprojektide juhtimine

Ootused kandidaadile

ootame sinult

  • metallide tehnoloogia head tundmist;
  • metallitöötlusseadmete tundmist ja töökogemust ;
  • erialast haridust ja töökogemust;
  • head inglise ja eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
  • head suhtlemisoskust;
  • oskust töötada iseseisvalt ja tiimiliikmena;
  • oskust probleeme iseseisvalt lahendada ja pingetaluvust;

Kasuks tuleb
  • soome keele oskus.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse kuni 10.aprillini ja palume ära märkida CV-s oma töötasusoov.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 15.aprillil 2011.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Tööpakkumise number
#221512

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011

CVKeskus.ee klient

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 450 inimese.

Vaata rohkem