Värsked tööpakkumised

Metalliosakonna meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84549

Tööpakkumise number

84549

Töö kirjeldus

Kelle peamiseks tööülesandeks on metalliosakonna vahetuse töö igapäevane organiseerimine ja sellega kaasneva dokumentatsiooni haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- tehnilist eriharidust
- eelnevat sarnast töökogemust tootmises
- arvuti kasutamise oskust
- head eesti ja vene keele oskust

Kasuks tuleb:
- soome ja/või inglise kõnekeele oskus

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi vastvalminud tootmishoones, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Töökoht asub Keilas.
Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 24.novembriks 2006.a.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 01.12.2006. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. november 2006
Kuulutus sisestati:
7. november 2006

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 250 inimest.