Värsked tööpakkumised

Metalliinsener/projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234948

Tööpakkumise number

234948

Töö kirjeldus

Pakume tööd metalliinsener/ projektijuhile.
Peamiseks tööülesandeks on uute toodete juurutamisega ning olemasolevate toodete modifitseerimisega seotud projektide juhtimine; tootmistehnoloogia täiustamine, allhankeprojektide juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

*metallitehnoloogia ja metallitöötlusseadmete tundmine, tehniline haridus, töökogemus
* projektide juhtimise kogemus
* omaalgatusvõime
* analüütiline mõtlemine
* hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus

huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni üksuses, kaasaegseid töötingimusi, soodustusi, head töötasu

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2011
Kuulutus sisestati:
1. august 2011