Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299624

Metallierialade juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallivaldkonna erialade juhi ametikoha eesmärk on õppekavarühmas kvaliteetse kutsehariduse tagamine. Tema peamisteks tööülesanneteks on
õppekavarühma arendamine, s.h visooni kujundamine, õppekava eesmärkide täitmiseks õppebaasi kavandamine, valdkonna eelarve planeerimine ja
täitmise jälgimine. Õppijate praktika korraldamisel ja õppekavade arendamisel koostöö tegemine ettevõtetega. Õppekavarühmas õppeprotsessi
tulemuslik juhtimine, kutseõpetajate töö(koormuste) planeerimine, meeskonnatöö koordineerimine jms.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
*erialast või pedagoogilist kõrgharidust
*vähemalt 5-aastast töökogemust metallivaldkonnas
*juhtimiskogemust
*head suhtlemisoskust
*eesti keele oskust kõrgtasemel/C1
*kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Pakume tööd kutsekoolis,
* kus meeskond on pühendunud arengule,
* kus on kaasaegsed õppimis- ja õpetamistingimused,
* kus on stabiilne sissetulek,
* kus saab suvel pikalt puhata,
* kus saab osaleda erinevatel täiendkoolitustel,
* kus on sõbralik ja abivalmis kollektiiv,
* kus Sul on võimalik ennast teostada!

Lisainfo

Metallivaldkonda kuuluvad keevitaja, koostelukksepa, metallkonstruktsioonide koostaja ning metallitöötlemispinkidel töötaja õppekavad.

Tööpakkumise number
#299624

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2013
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2013

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on riiklik kutseõppeasutus, kus toimub õppetöö 4 valdkonnas: autoerialad, metallierialad, ehituserialad ja automaatika eriala. Koolis on renoveeritud ja kaasaegselt sisustatud õppetöökojad. Õppetöö toimub nii päevases kui ka õhtuses vahetuses, õpilasi on ca 700 ning lisaks täiskasvanute täiendkoolituses osalejad.
Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset kutseharidust tagamaks kooli lõpetaja konkurentsivõime tööjõuturul.

Vaata rohkem