Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169076

Metallieriala kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetama nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt järgmisi õppeaineid:
- metallide lõiketöötlemine (treimine, freesimine, lihvimine, lõikepinkide ehitus, lõikeriistad, lõikeprotsessi tehnoloogia)
- materjaliõpetus (masinaehituses kasutatavate materjalide liigitus, struktuur, omadused, rakendusvaldkond);
- tehniline mõõtmine (detailidele esitatavad täpsusnõuded, mõõteriistad ja nende kasutamine;
- tehnilise dokumentatsiooni tundmine.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrg- või keskeriharidus
Vastavus kvalifikatsiooninõuetele
Hea suhtleja
Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda;
stabiilset sissetulekut - kokkuleppelist töötasu;
vajadusel elamispind;
stabiilset, pikaajalist töösuhet Eesti Vabariigi ühes suuremas ja kiiresti
arenevas riiklikus kutseõppeasutuses.

Tööpakkumise number
#169076

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
12. november 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem