Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62794

Metalli tehnoloogi assistent

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Jooniste järgi lõikelehtede koostamine
* Töötamise koht: kontoris
* Töö sobib ka naisterahvale

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või kõrgharidus ehituse või masinaehituse erialal
  • Vajalik jooniste lugemise oskus
  • Soovitav võõrkeelte oskus (inglise, soome, vene)
  • Arvutikasutusoskus ( World, Excel, AutoCad või analoog)

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist töötasu
* Tänapäevaseid töötingimusi
* Sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#62794